Lány kosárlabda körzeti diákolimpia, Telki

kosar

Február 20-án 4 csapat részvételével a Telki Sportcsarnokban került sor a Pest megyei 3. korcsoport l lány kosárlabda körzeti diákolimpiára, Törökbálint, Gyál, Budakeszi és Telki csapatainak részvételével.

A sorsolás úgy hozta, hogy Telki kezdett Gyál csapata ellen. Igen harcos, szoros mérkőzés volt, ahol a legvégén mindössze egy ponttal sikerült nyerni a telkieknek. A másik két csapat közül Budakeszi lett a győztes, így a döntő mérkőzést az a két csapat játszotta, akik naponta együtt edzenek a BSC U11 és U12-es leány csapatában. A negyedik negyed közepéig rendkívül szoros volt ez a meccs is, de a legvégén kicsit sikerült előnyt szereznie a telkieknek, így a megyei döntőben ők fognak játszani.

Pest megyei döntős lett ebben az évben a Pipacsvirág iskola 3. korcsoportos fiú és lány csapata is!

Gratulálok nekik! Karskó János