Tanulóink elnyerték a kupát a sakkversenyen

sakk4

Nagy örömre ad okot, hogy tanulóink elnyerték a kupát a Pest vármegyei diák sakkverseny sorozatban!  Gyuri bácsi és csapata "megállíthatatlan!" Büszkék vagyunk rájuk!

sakk5

Nyolc szombaton át kísérte a gyerekeket a versenyekre a tanár úr, nem csak a sakk diákolimpiára, hanem a Grand Prix versenyre is, ahol a 4. fordulóban szenzációs eredményeket értek el az első korcsoportos gyerekek: Orosz Tímea 2.b, Balla-Vécsey Zita 2.a, Balázs Lilien 3.c, valamint Garics Alíz 3.a és Krizer Lídia 3.c osztályos diákok. Egyéniben és csapatban is mindhárom helyezést elhozták! Gratulálunk a sikerekhez!

Köszönjük Gyuri bácsi!