BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

6-dikosok

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny  Pest megye-Nyugat fordulójában 6. évfolyamos tanulóink 52 csapatból a 9. helyet szerezték meg. Csapattagok: Brickner Marcell, Deme Arnold, Tichy Máté és Vörös Máté.

8-dikosok

Szintén a 9. helyen végeztek 48 csapat közül nyolcadikosaink: Milesz András, Nádasi Vivien, Pintér Dávid és Szabó Julianna.

4-dikesek

Az alsó tagozatos diákjaink - a 4.b osztály tanulói, Glemba Dávid, Moós Mendel, Oskó Samu és Szládovics Mór - is szép eredményt értek el: a 17. helyet 68 csapatból.

A verseny mottója: "Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben."

Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítőtanároknak: Kuffler Andrásnénak, Freili Szilviának, Kocsis Tímeának!

További sikereket kívánunk!