Diáknap március 26-án

dok1
A Diákönkormányzat szervezésében iskolánk ezen a napon tartotta a hagyományosan megrendezésre kerülő diáknapot.

A délelőtt az osztályok közötti vetélkedéssel telt. Először került megrendezésre a Pipacsvirág Kupa, amelyet hagyományteremtő céllal indítottunk. A vándorkupát ebben az évben egy búcsúzó osztályunk, a 8.c nyerte. Második lett a 7.a és a harmadik helyezett pedig a 6.a osztály.

A diákok váltófutásban, sorversenyen és elméleti vetélkedőn mérték össze képességeiket.

A nap zárórendezvénye a tanár-diák röplabda mérkőzés volt, amelyen hősiesen küzdött mindkét csapat.

A program végén öröm volt nézni a kipirult és boldogan nevetgélő gyermekarcokat.

Jövőre veletek ugyanitt !

dok2

dok3