Az országos átlagnál jobb eredmények

8.átlagok
Minden tanévben nagy izgalom kíséri nyolcadikos tanulóink középiskolákba való jelentkezését, a középfokú felvételi eljárásban való részvételüket.

A hosszú folyamat a január végi magyar nyelv és matematika központi felvételi vizsgákkal kezdődik, majd február végén illetve március elején szóbeli megmérettetéssel folytatódik. Április 29-én tudjuk majd meg, hogy melyik diákunk melyik középiskolába nyert felvételt.

A vizsgákat komoly felkészülési időszak előzte meg. Minden diákunk igyekezett ezen a fontos eseményen a lehető legjobb teljesítményt nyújtani.

Büszkék vagyunk nyolcadikos tanulóinkra, az országos átlagnál lényegesen jobb eredményt értek el!