Diákolimpiai hírek

Tanulóinkkal április és május hónapban több sportágban is képviseltettük magunkat. A Pest megyei tenisz versenysorozaton 2 csapatunk  indult, melyből a II. korcsoportos lányok bejutottak az országos versenyre, amely ismét Balatonbogláron lesz megtartva.

A két csapat tagjai: Takáts Nikolett, Steindl Emma

Martinák Máté, Molnár Péter

Atlétika többpróba versenyszámban a területi megmérettetésről a IV korcsoportos lányokkal továbbjutottunk a megyei versenyre.

- Pataki Kata, Szabó Panna, Nagy Míra, Németh Csenge Luca, Nagy Zsófia, Veczán Fanni.

A lányokon kívül még elindítottuk a III. korcsoportos fiúkat

- Schweitzer Ádám, Bakonyi Dávid, Páva Samu, Bozó Dávid, Persányi Bálint, Tóth Dávid, Szücsik Dávid, akik a területi bajnokságon III. helyezést értek el.

És nem utolsó sorban a III. korcsoportos lányok is képviselték iskolánkat.

- Fülöp Réka, Zámborszki Szonja, Milesz Jázmin, Pöltl Emma, Steindl Emma. akik 6. helyen végeztek.

- Szabolcsi Márk 6. c osztályos tanulónk az utánpótlás ranglista versenyen III. helyezést ért el.

Gratulálunk az összes résztvevőnek, akikre nagyon büszkék lehetünk!