A biztonság útján

„A biztonság útján” elnevezésű országjáró közlekedési programon vehettek részt az 5. évfolyam diákjai október elején. Egy interaktív előadás alkalmával a tanulóink megismerték a közlekedés során felmerülő veszélyeket és következményeket.

Az oktatás célja a helyes közlekedési kultúra felvázolása volt, valamint felhívta a figyelmet a balesetek megelőzésére. A foglalkozást a Magyar Autóklub nevében Kovács László tartotta.

A gyerekek számos, a közlekedésbiztonságban fontos ajándékot kaptak, ezek mellett még képes feladatlapokat is, amelyeket az osztályfőnöki órákon és otthon a szülőkkel is átbeszéltek a biztonságos gyalogos és kerékpáros közlekedés elsajátítása érdekében.

Freili Szilvia