Olvasás éjszakája

Szeretettel várjuk október 5-én ( pénteken ) este 8 órától az iskola tornatermében azokat a gyerekeket, akik szeretik a meséket.

A mesélés  8 órakor kezdődik, érkezni folyamatosan lehet  9 óráig a tornaterem felőli ajtón (az iskola többi része zárva lesz, csak a tornatermet és a mosdókat használjuk).
9 órakor ezt az ajtót is bezárjuk a gyerekek nagyobb biztonsága érdekében.

Ennivalót ne hozzanak, az innivaló lehetőleg víz legyen!

Aki megérkezik, csendben bejön a tornaterembe, elhelyezkedik, rögtön lefekszik és hallgatja a mesét. Járkálni nem lehet, csak a mosdókba, szükség esetén. Azokat a gyerekeket várjuk, akik valóban mesét szeretnének hallgatni.
A gyerekekért másnap reggel 7 órától lehet jönni, 8 óráig elhagyjuk az iskolát.

A programon azok a gyerekek vehetnek részt, akik az alábbi szülői engedélyt magukkal hozzák:

Üdvözlettel:

Kostka Ági néni