Az indonéz televízió látogatása a Pipacsvirágban

Az indonéz köztelevízió (TVRI) múlt heti látogatásának célja: az Arena 123 című ifjúsági szórakoztató-ismeretterjesztő műsorukhoz forgattak anyagot, amely négy, egyenként harminc perces epizód keretében fogja majd bemutatni Magyarország turisztikai, kulturális és gasztronómiai nevezetességeit, valamint a magyar iskolások mindennapjait.

Magyarországi médiaútjuk keretében ellátogattak a Pipacsvirág iskolába, ahol két órás forgatás keretében bepillanthattak a magyar diákok életébe. A programban harmadikos, hatodikos és nyolcadikos angol profilú diákjaink vettek részt.

A két fős stábot az Indonéz Köztársaság Budapesti Nagykövetségének helyi alkalmazottja kísérte, aki a logisztikában és a kommunikációban segítette a tévések munkáját.

Slideshow megtekintése:
Indonez_forgatas_2018_szept_21